WYDARZENIA

WYDARZENIA

Czy zdarza Ci się poczucie rozstrojenia umysłu i napięcia w ciele?
Czy trudno Ci wyrównać oddech i uspokoić ciągle napływające myśli?
Czy często stres decyduje o Twoim samopoczuciu i wpływa na życie zawodowe i prywatne?
Jeśli Twoje odpowiedzi są twierdzące, sprawdź, jak możesz uwolnić się od negatywnego wpływu stresu i wprowadzić do życia nową jakość.

Harmonia i wibracje gongów i mis dźwiękowych normują tętno i ciśnienie krwi słuchacza, a także obniżają poziom stresu odpowiedzialnego za wiele chorób cywilizacyjnych.

Misy dźwiękowe i gongi są używane od tysiącleci w krajach Azji w celu wzbudzenia w ciele i umyśle odpowiednich – brakujących w danej chwili – stanów odprężenia lub pobudzenia.Nasze ciało, jako złożone w większości z wody, odbiera fale, jakie emitują instrumenty terapeutyczne i reaguje na wysyłane wibracje. „Dostraja się” do nich i samo reguluje wewnętrzne procesy.

Jakich korzyści może dostarczyć sesja dźwiękowa?
#1 odkrycie sposobu na głęboki relaks
#2 lepsza koncentracja i podniesienie nastroju
#3 zmniejszone zmęczenie
#4 obniżenie poziomu hormonów stresu
(adrenalina, kortyzol) oraz cukru we krwi

Podczas sesji można doświadczyć zarówno wyjątkowego „odpuszczenia” napięć, jak i wzrostu sił witalnych. Niektórzy reagują błogostanem, inni wychodzą z odnowioną energią i pobudzeni.
Na warsztatach i sesjach indywidualnych najlepiej sprawdza się luźny strój, niekrępujący ruchów i ciepły.

Sesja trwa 50 minut.

——-
Paweł,

Grę na misach dźwiękowych i gongach praktykuję jako SoundHealing oraz pod kątem współczesnej muzyki eksperymentalnej. Posiadam wieloletnie doświadczenie artystyczne: jestem Laureatem Grand Prix Folkowego Festiwalu Polskiego Radia „Nowa Tradycja”, współtwórcą zespołów muzycznych oraz uczestnikiem nagrań płytowych polskiej sceny folkowej i eksperymentalnej. Na co dzień pracuję jako realizator światła i projekcji multimedialnych w dwóch warszawskich teatrach.
Wytwarzam własne instrumenty: gongi, dzwony rurowe i misy dźwiękowe.

Prywatnie mąż i ojciec, pasjonat winyli.

https://www.facebook.com/PawelNowickisoundHealing/

Koszt 50zł za sesje. rezerwacja i płatność w klubie. Ilość miejsc ograniczona

Prosimy zabrać koc i poduszkę oraz wygodne ubranie 🙂

 


🦋Na zdjęciu Nasza kursantka Madzia podczas warsztatów AerialSilk.🦋

Z angielskiego słowo „sexy” oznacza seksowny, ale możemy również je przetłumaczyć jako pociągający, apetyczny, kusicielski, zalotny, kokieteryjny, frywolny, kuszący, zmysłowy, bezpruderyjny czy nawet wart grzechu. Wszystkie te cechy ma w sobie każda z nas, a te zajęcia są po to by tę kobiecość i zmysłowość wyrazić w pełni!
Nauczymy się jak przełamać bariery umysłu i w pełni oddać się muzyce i emocjom jakie wyraża. Można powiedzieć, że zajęcia będą miały charakter warsztatów aktorskich.
Ponieważ każda z wykorzystywanych technik jest odważna i drapieżna poprzez ćwiczenia i choreografie ćwiczymy nie tylko nasze ciała ale i charakter. Zajęcia sprawią, że na każdej imprezie będziemy wyróżniać się z tłumu. Panie będą mogły poczuć się pewnie we własnej skórze i pozbyć wszelkiego skrepowania.

Koszt 40 zł.
Rezerwacja miejsca możliwa jedynie po opłaceniu warsztatów.  Płatność w klubie bądź tez na rachunek bankowy, który zostanie podany w osobnej wiadomości i przesłaniu potwierdzenia przelewu.

liczba miejsc ograniczona.