Sensoplastyka

Sensoplastyka

 

Sensoplastyka ®️ FFLova od 6 miesiąca życia!
Przeniesiemy się w relaksujący kolorowy i zdrowy świat.
Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisywanie się poprzez wiadomość prywatną na fb, sms lub telefonicznie.
Prosimy również o informacje dotyczące występujących/stwierdzonych alergii.
Tel. 783739397
Koszt zajęć:
50 zł/1 dziecko+ 1 opiekun
90zł/ 2 dziecko+1 dorosły
Pamiętajcie „umysł pamięta to, co robi ręka”. Maria Montessori odkryła to już dawno.
Wasze dzieci lubią się brudzić, ale Wy nie lubicie sprzątać? Wasze dzieci nie lubią się brudzić, ale Wy chcecie pokazać im, że brudne ręce, bluzka czy spodnie to nic wielkiego? Bez poleceń, bez schematów, bez nakazów i zakazów, na bazie samodzielności, obserwacji i współpracy?!
Te zajęcia są stworzone dla Was!!!
Zabierzcie ze sobą dobry humor, klapki ,maseczki, ręczniki, przyjdźcie chwilę wcześniej w stroju na zmianę. Przed zajęciami wypełniamy zgodę na udział w warsztatach, RODO, przetwarzanie danych i wizerunku
i informacje dot. alergii oraz ankietę i oświadczenie dot. zdrowia. Zapraszamy ☺
Zajęcia są przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia (samodzielnie siedzących).
W warsztatach uczestniczymy boso i w stroju na zmianę, nadającym się do brudzenia: spodnie, leginsy, bluzka (dotyczy każdego, kto wchodzi na salę- RODZICE pamiętajcie o sobie). ? Sama pielucha nie wystarczy ?
Dopisanie się do wydarzenia na FB (wezmę udział, zainteresowany) nie powoduje automatycznego zapisania na listę uczestników.
Jeżeli dziecko jest alergikiem, prosimy o wcześniejsze poinformowanie. Postaramy się dobrać produkty odpowiednie do wspólnej zabawy.
Zajęcia są oparte na technikach arteterapeutycznych, sprzyjają integracji, relaksacji, pobudzają kreatywność, samodzielność, zachęcają do współpracy, wyciszają i dają wiele satysfakcji!
Materiały sensoryczne na zajęciach Sensoplastyka ® opierają się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu w 100% bezpiecznych produktów spożywczych. Dlatego Sensoplastyka ® jest odpowiednia zarówno dla niemowląt jak i dzieci o wiele starszych:-)
Zajęcia Sensoplastyki ® prowadzi mgr Monika Sapińska – certyfikowany Trener 1 stopnia Sensoplastyki®,
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu warsztatów w przypadku nie zebrania odpowiedniej liczby uczestników.