O Nas

O Nas

Jest to to elitarne miejsce dla kobiet , w którym znajduje się wszystko, czego potrzeba, by poczuć się wyjątkowo i dobrze w swoim ciele.
Nasz Fitness Club zapewnia wykwalifikowaną kadrę trenerek, które w przystępny sposób wyjaśniają zasady wykonywania poszczególnych ćwiczeń, układają plany treningowe i służą fachową poradą w zakresie każdego rodzaju treningu m.in. odchudzającego, rzeźbiącego sylwetkę, prozdrowotnego.

 
Zajęcia fitness odbywają się w małych grupach, co sprawia, że ćwiczenia są bezpieczne i mogą uwzględniać indywidualne potrzeby każdej z pań. Instruktorka jest w stanie wychwycić błędy i od razu je skorygować, co sprawia, że trening jest bezpieczny i pozwala osiągnąć zamierzone cele.

 
Komfort ćwiczeń, kiedy dookoła jest dużo wolnej przestrzeni i jest czym oddychać sprawia, że mniej się męczymy, a tym samym możemy ćwiczyć dłużej i intensywniej.
Dla większych grup oraz firm oferujemy szereg zniżek oraz wystawiamy faktury VAT a studentkom zaliczamy zajęcia w-fu. Prowadzimy różne formy fitness, kierowane do rożnych grup wiekowych na kilku poziomach trudności. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich kobiet, dla których aktywność fizyczna jest celem samym w sobie bądź odskocznią od rutyny dnia codziennego. Jesteśmy pewni, że zajęcia w Naszym Klubie, będą dla Pań miło spędzonym czasem, który szybko przyniesie również widoczne efekty treningowe.